JAK SI OBJEDNÁVAT KURZY

Milí studenti,
objednávat kurzy mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé na stránce Objednávka kurzů.

Cena kurzu je stanovena na 120 Kč za jeden kurz. Objednat je možno jeden nebo více kurzů. najednou. Věnujte pozornost oborům, které získaly souhlasné stanovisko se zařazením akce do celoživotního vzdělávání. Pokud není u kurzu Váš obor uveden, kredity za kurz Vám nebudou uznány.

Před objednáním kurzu zkontrolujte svůj profil.
Před objednáním kurzu zkontrolujte svůj profil. Kurzy hradíte sami? V profilu musíte mít vyplněnou Vaše adresu v sekci Fakturační údaje. Kurzy hradí zaměstnavatel? V profilu do sekce Fakturační údaje vyplňte adresu zaměstnavatele. Dále ještě vyplňte pole Instituce (název zaměstnavatele) a pole IČO (IČO zaměstnavatele)

1. VYBERTE SI KURZ/KURZY
Na stránce Objednávka kurzů si vyberte kurz/kurzy. Vybrané kurzy označte zaškrtnutím políčka před názvem kurzu. Poté klikněte na tlačítko Pokračovat.

2. ZKONTROLUJTE OBJEDNÁVKU
Na další stránce je ještě možné Vaši objednávku zkontrolovat. Pokud je objednávka v pořádku a chcete ji potvrdit, klikněte opět na tlačítko Pokračovat. Chcete-li objednávku změnit či zrušit, klikněte na tlačítko Zrušit. Vrátíte se zpět do Objednávky kurzů.

3. ODEŠLETE OBJEDNÁVKU
Tlačítkem Pokračovat pod textem Vaše objednávka byla úspěšně vytvořena odsouhlasíte automatické odeslání objednávky do naší školy a na Vaši e-mailovou adresu bude odeslána výzva k platbě. Detail Vaší objednávky a text výzvy k platbě, je možné si prohlédnout po kliknutí na tlačítko Pokračovat.

4. ZAPLAŤTE OBJEDNÁVKU
Podle údajů na výzvě k platbě odešlete peníze na náš účet - převodem nebo poštovní poukázkou typu A.

Důležité upozornění:
Nezapomeňte použít variabilní symbol uvedený na výzvě k platbě. Bez něj není možné Vaši platbu identifikovat. Do 24 hodin (v pracovní dny) po připsání platby na náš účet obdržíte do e-mailem potvrzení o zaplacení a informaci o zpřístupnění objednaných kurzů.

5. ZAČNĚTE STUDOVAT
Přihlašte se na stránky a postupujte podle pokynů v Jak na to!

Neobdrželi jste informaci o zpřístupnění kurzu? Omylem jste si objednali jiné kurzy? Postup řešení najdete ZDE.

Naposledy změněno: Středa, 8. květen 2013, 09.24