HELP formulář

  • Políčka označená hvězdičkou jsou povinná.
Studentpreferujeme mobilní telefon
Požadavek

V závislosti na vybavení vašeho PC  a na nastavení kurzů se mohou vyskytnout drobné uživatelské obtíže typu: nemohu se přihlásit, vytisknout si potvrzení, zobrazit studijní materiál apod. Problém neváhejte nahlásit, poradíme Vám. Pokud potřebujete změnit objednávku, nezapomeňte uvést její číslo.Co nejpřesněji popište váš požadavek - co nefunguje nebo co potřebujete změnit a o který kurz se jedná.
Potíže s platbou

Kurz je zpřístupněn do 24 hodin (v pracovní dny) po připsání platby na náš účet. Odepsání finančních prostředků z jednoho účtu na druhý v jiné bance může být otázka několika hodin, ale i dnů, zvláště platíte-li složenkou. Teoreticky můžete čekat na zpřístupnění kurzů od 2 do 5 dní. Čekáte-li déle, kontaktujte nás, je možné, že Vaše platba nebyla správně identifikována. 

Zkontrolujte si také, zda jste postupovali správně - poslali platbu na správný účet. Pokud zde hlásíte problém s platbou, nezapomeňte zde vyplnit datum platby a variabilní symbol objednávky, abychom Vaši platbu dohledali.Vyplňte datum platby

Vyplňte variabilní symbol - číslo objednávky

Potřebujete pomoci s tímto formulářem?

Naposledy změněno: Pondělí, 6. květen 2013, 21.02